سوالات عمومی

لاکو در زبان گیلانی به معنای دختر می باشد که مخفف آن لکو می باشد. همچنین فلسفه اصلی و ایده ساخت بست های پلاستیکی لکو ایجاد اتصالی ماندگار است که شعار آن « این اتصال همیشگی است» می باشد. لذا با مخفف است عبارت LET’S CONNECT به عبارت LECO (لکو) دست یافتیم.

روش اول: خرید از طریق بخش فروشگاهی سایت ( بخش فروشگاه لکو )
روش دوم: تماس تلفنی با مجموعه لکو و ثبت و نهایی سازی سفارش ( تماس با ما )
روش سوم: از طریق سفارش دهی در اینستاگرام و ارسال سفارش در دایرکت ( تماس با ما )

سفارشات لکو از طرق مختلف بدست مشتری خواهد رسید:
روش اول : از طریق پست یا تیپاکس و تحویل در محل مشخص شده و زمان مشخص در حین سفارش
روش دوم : صرفاً برای مشتریان تهران و محصولات ممکن به لحاظ ابعاد از طریق پیک یا آژانس

شما برای هر نوع تغییری در محصولات ما اعم از رنگ پنل ها، جنس آنها، ابعاد آنها و یا هر نوع تغییری در آنها می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید  و یا در بخش سفارش های خاص موارد مورد درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید  و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی لازم را انجام دهند. همچنین طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح های عکس لکویی آن بعداً داده خواهد شد. عکس لکویی آن بعداً داده خواهد شد. سه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

بله، طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح های سه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

برای تهیه لوازم جانبی می توانید از طریق فروشگاه آنلاین لکو و محصولات جانبی با طرح خاص دارید مانند چاپ عکس های کودکانه روی بالشتک ها و یا مبلمان ها یا طراحی و چاپ عکس ها و استیکرهای خاص روی محصولات لکو می توانید بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص  موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی لازم را انجام دهند. همچنین طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح های سه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

می توان این کار را به اشکال مختلف مانند چاپ استیکر روی چوب، CNC لوگوی شما روی چوب یا سندبلاست روی شیشه و . . . انجام داد. همچنین می توان از رنگ های خاص سازمان شما و یا متناسب با سلیقه شما در پنل ها استفاده نمود. کلیه این خدمات در مجموعه لکو قابل انجام است. شما می توانید بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید (ایجاد لینک تماس) و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد.

می توان این کار به اشکال مختلف مانند چاپ استیکر روی چوب، CNC نام فرزند شما و یا پیام تبریک شما روی چوب یا سندبلاست روی شیشه و . . . انجام داد. همچنین می توان از رنگ های خاص کودکان متناسب با سلیقه شما در پنل ها استفاده نمود. کلیه این خدمات در مجموعه لکو قابل انجام است. شما می توانید بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد.

در صورت وجود هر نوع ایراد در محصولات تولیدی لکو اعم از بست ها، محصولات ساخته شده چوبی و . . . ، این امکان وجود دارد تا با هماهنگی واحد پشتیبانی تیم لکو، محصول عودت داده شود و کلیه هزینه آن به مشتری گرامی عودت داده خواهد شد و فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

سوالات مربوط به LECOJOINT

جنس مواد مورد استفاده در بست های پلاستیکی لکو از نوع خاصی از پلیمرهای مهندسی است که توسط واحد طرح و توسعه مجموعه لکو با فرمولاسیونی خاص طراحی گردیده است. این محصول در سازمان ثبت اختراعات به ثبت رسیده است ( مشاهده نشان ثبت ) و دارای کاربردهای وسیعی در صنعت می باشد.

می توان گفت با بست های پلاستیکی لکو می توان هر نوع محصولی را متناسب با نیاز کاربر ساخت. قابلیت استفاده از انواع محصولات اعم از چوب، شیشه، ورق پلاستیکی و . . . و همچنین تنوع رنگ و زوایای بست ها قابلیت بالایی را برای ساخت انواع قفسه ها، میزها، صندلی ها، تجهیزات مورد نیاز فضاهای مسکونی، اداری و فضاهای سبز ایجاد می نماید.

بست های پلاستیکی لکو از پلیمر مهندسی با مقاومت بالا و با فرمولاسیون خاص تهیه شده است به همین دلیل دارای مقاومت بالایی است و به هیچ عنوان در بارهای متداول و حتی فراتر از متداول در کاربری های عمومی آنها بست موید کیفیت بالای آن می باشد. در تصاویر و فیلم های زیر باربری بالای این محصول تحت تاثیر بارهای مختلف نشان داده شده است.

با انجام مطالعات مهندسی دقیق و بررسی خواص پلیمرها، از ترکیبی در بست های پلاستیکی لکو استفاده شده است که در طول زمان به هیچ عنوان تحت تاثیر تغییرشکل و از دست دادن خواص خود قرار نخواهد گرفت. به عبارتی می توان گفت این بست ها، خریدی برای تمام طول عمر محسوب می شوند و این اتصال همیشگی است.

بدلیل عدم نیاز به سوراخکاری و استفاده از میخ و پیچ در المان های ساخته شده با این بست ها، عملاً ورق های چوبی یا شیشه ای آن دچار آسیب نمی شوند و می توان از آنها بارها و بارها و به اشکال مختلف در ترکیب با بست ها استفاده کرد. همچنین چوب های مختلف که قبلاً برای محصولات دیگر مورد استفاده قرار گرفته است و اکنون آن محصول دیگر مورد استفاده ما نیست مانند کمدها و میزهای قدیمی سنتی، تنها با چند برش ساده و ترکیب با این اتصالات، به محصولی جدید و چندمنظوره تبدیل می شوند.

بدلیل قابلیت باز و بست در محصولات ساخته شده با این بست ها، جابجایی آنها بسیار ساده است و برای هر بار اسباب کشی می توان بسادگی آنها را جمع آوری و در محل جدید مستقر کرد. همچنین برخی از محصولات مانند محل بازی کودک بسیار کاربردی هستند زیرا در حین بازی کودک با تنها چند حرکت ساده نصب می شوند و در انتهای بازی کودکان جمع آوری می شوند که با توجه به فضای کم خانه های امروزی بسیار کاربردی هستند. همچنین بدلیل قابلیت توسعه در این محصولات می توان از آنها در توسعه محصولات قدیمی موجود در منزل و یا توسعه محصولاتی لکویی که قبلاً ساخته ایم استفاده کنیم.

در صورتی که خودتان دارای امکانات برش و خدمات چوب و شیشه و . . . هستید یا از روش های دیگر می توانید قطعات پنل های مورد نیازتان را تهیه نمائید، خرید بست های پلاستیکی لکو به تنهایی ممکن است.

روش اول: مجموعه لکو با دارابودن کلیه خدمات چوب و شیشه این امکان را برای مشاریان خود ایجاد نموده است تا با سفارش هر نوع محصول به صورت اختصاصی و یا از روی محصولات عمومی، نیاز خود را تامین نمایند. روش دوم: با قراردادن فایل های لایه باز طراحی در فرمت های مختلف در بخش طراحی آزاد و همچنین قراردادن فایل های راهنمای تهیه و نصب محصولات، این امکان برای شما وجود دارد تا پنل های مورد نیاز خودتان را از هریک از همکاران دیگر ما در هر نقطه ای تهیه نمائید.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد. طرح شما می تواند به هرشکلی باشد از یک دست نویس ساده تا طرحی از یک محصول واقعی (بدون اتصالات لکو) که قابل تبدیل به محصول لکویی باشد.

بله، طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح های سه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

در صورت سفارش با تعداد بالا (بیش از 250 عدد) قابل انجام است. شما می توانید بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد. البته برای تعداد کمتر از 250 عدد نیز با صرف هزینه های اضافی برای مصرف کننده امکان تهیه هر نوع رنگ مقدور است.

فایل های لایه باز مورد نیاز برای دکوراسیون در قالب های مختلف در بخش طراحی آزاد قرار داده شده است. با استفاده از آنها می توانید طراحی خاص سازمان و یا منزل خود را انجام دهید و در ادامه برای اجرای طرح خود می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد مورد درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی لازم صورت پذیرد.

سوالات مربوط به LECOPEG

جنس مواد مورد استفاده در ساخت قفسه ها و شلف های لکو ورق های MDF می باشد.

طرح ها به نحوی است که می تواند در فضاهای مختلف اداری، مسکونی، آموزشی، تجاری و . . . نصب گردد تا در طراحی فضای داخلی جلوه مناسبی ایجاد نماید.

در طراحی پگ بردهای لکو دقت گردیده است تا ابعاد و همچنین نحوه اتصال به نحوی انتخاب شود که قابلیت تحمل بارهای رایج مانند کتاب ، لوازم تزئینی متداول مانند گلدان و ساعت و . . . و لوازم روزمره را داشته باشد.

با ایجاد شیارهایی بر روی صفحات چوبی طبقات ( که بصورت مخفی است و از روبرو قابل مشاهده نیست) درگیری قابل توجهی بین میخ و صفحه چوبی ایجاد شده است که مانع از هرنوع حرکت و ناپایداری خواهد شد.

با ایجاد شیارهایی بر روی صفحات چوبی طبقات ( که بصورت مخفی است و از روبرو قابل مشاهده نیست) درگیری قابل توجهی بین میخ و صفحه چوبی ایجاد شده است که مانع از هرنوع حرکت و ناپایداری خواهد شد.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص  موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد. طرح شما می تواند به هرشکلی باشد از یک دست نویس ساده تا طرحی از یک محصول واقعی، که از هرجا مثلاً اینترنت بدست آورده اید.

قابلیت تغییر در فواصل سوراخ ها، ابعاد کلی، ابعاد صفحه، رنگ بندی و یا هر تغییری که در ذهن شما باشد.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش هایخاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی لازم را انجام دهند. همچنین طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح های سه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

روش اول: استفاده از فایل های راهنمای نصب
روش دوم: نصب توسط تیم لکو ( باید در هنگام خرید گزینه نصب توسط لکو را انتخاب نمائید) و یا با تماس با واحد پشتیبانی تقاضای اعزام نصب را نمائید.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی لازم را انجام دهند. کلیه محصولات با سایر رنگ های سفارشی مورد نظر شما نیز قابل سفارش می باشند.

سوالات مربوط به LECOPAINT

کلیه تابلوها با کیفیت بسیار بالا بر روی کاغذ فتوگلاسه اکلیل دار مخصوص عکس چاپ خواهند شد

برای سفارشات تهران این موضوع امکان پذیر است.

طرح ها به نحوی است که می تواند در فضاهای مختلف اداری، مسکونی، آموزشی، تجاری و  . . . نصب گردد تا در طراحی فضای داخلی جلوه مناسبی ایجاد نماید.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص  موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد. طرح شما می تواند به هرشکلی باشد از یک دست نویس ساده تا طرحی از یک محصول واقعی، که از هرجا مثلاً اینترنت بدست آورده اید.

در طراحی اختصاصی امکان اضافه نمودن لوگو یا اسم و . . . وجود دارد. همچنین می توان سایز مورد نیاز شما را برای چاپ استفاده نمود. البته تغییر سایز به نحوی مقدور است که نسبت طول و عرض تصویر تغییر ننماید.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد. این طرح در وهله اول باید به لحاظ کیفیت دارای کیفیت مناسب چاپ باشد و همچنین به لحاظ محتوا امکان چاپ آن مقدور باشد. همچنین امکان اضافه نمودن لوگو یا اسم و . . . وجود دارد. همچنین می توان سایز مورد نیاز شما را برای چاپ استفاده نمود. البته تغییر سایز به نحوی مقدور است که نسبت طول و عرض تصویر تغییر ننماید.

امکان استفاده از قاب با سایر رنگ ها وجود دارد. البته پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی

سوالات مربوط به LECOLEG

پایه های فلزی لکو (لکولگ) از جنس فولاد با مقاومت بالا ساخته شده است و به همین دلیل بسیار پر مقاومت می باشد.

این پایه های برای ساخت انواع میزها کاربرد دارند، اعم از میزهای جلومبلی، میز عسلی، میز تحریر، استند قرارگیری گلدان، میز ناهارخوری. با استفاده از آنها می توانید هر نوع صفحه ای را به یک میز زیبا و تمام عیار تبدیل نمائید.

برای ساخت میزهای کوتاه با کابری سبک و متوسط مانند میز عسلی، کنار تختی، استند گلدان، میز جلومبلی و…. می توان از این پایه ها استفاده نمود.

خدماتی مانند تغییر در طول پایه ها و رنگ آنها متناسب با نیاز و سلیقه شما.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد.دهند. همچنین طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح هایسه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

این پایه ها می تواند با رنگ کوره ای با کیفیت بالا و در رنگ های متنوع تولید شود. میتوان گفت هیچ رنگی نیست که نتوان برای این پایه ها استفاده نمود.

مجموعه لکو با دارابودن کلیه خدمات چوب و شیشه این امکان را برای مشتریان خود ایجاد نموده است تا با سفارش هر نوع محصول به صورت اختصاصی و یا از روی محصولات عمومی، نیاز خود را تامین نمایند

سوالات مربوط به LECOBOX

جنس مواد مورد استفاده در ساخت قفسه ها و شلف های لکو ورق های  MDF می باشد.

طرح ها به نحوی است که می تواند در فضاهای مختلف اداری، مسکونی، آموزشی، تجاری و  . . . نصب گردد تا در طراحی فضای داخلی جلوه مناسبی ایجاد نماید.

در طراحی قفسه ها و شلف های لکو دقت گردیده است تا ابعاد و همچنین نحوه اتصال به نحوی انتخاب شود که قابلیت تحمل بارهای رایج مانند کتاب، زونکن ها و اسناد اداری، لوازم تزئینی متداول مانند گلدان و ساعت و . . . و لوازم روزمره را داشته باشد.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد. طرح شما می تواند به هرشکلی باشد از یک دست نویس ساده تا طرحی از یک محصول واقعی که از هرجا بدست آورده اید (مثلاً اینترنت).

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد.دهند. همچنین طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح هایسه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی لازم را انجام دهند. کلیه محصولات با سایر رنگ های سفارشی مورد نظر شما نیز قابل سفارش می باشند.

بله، طراحان لکو این آمادگی را دارند تا با ارائه طرح های سه بعدی از محصولات یا دکوراسیون فضای مورد نیاز شما، برای شما این امکان را ایجاد کنند تا در مورد رنگ و طرح و تغییرات احتمالی طرح هایتان دید بیشتر و بهتری داشته باشید.

امروزه مدیریت فضا از جمله مهم ترین نکات در طراحی داخلی می باشد. با استفاده از قفسه ها و شلف های لکو می توانید از کلیه فضاهای موجود با هر ابعادی، بهترین استفاده را نمائید. علاوه بر استفاده بهینه از فضا امکان ایجاد دکوراسیونی زیبا در هر فضایی با قفسه ها و شلف های لکو مقدور است.

شما می توانید با بخش پشتیبانی مجموعه لکو تماس بگیرید و یا در بخش سفارش های خاص  موارد درخواستی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند و هماهنگی ساخت آن صورت پذیرد. طرح شما می تواند به هرشکلی باشد از یک دست نویس ساده تا طرحی از یک محصول واقعی، که از هرجا مثلاً اینترنت بدست آورده اید.

روش اول: استفاده از فایل های راهنمای نصب

روش دوم: نصب توسط تیم لکو ( باید در هنگام خرید گزینه نصب توسط لکو را انتخاب نمائید) و یا با تماس با واحد پشتیبانی تقاضای اعزام نصب را نمائید.

سوالات مربوط به +LECO

هدف از ایجاد شبکه فروش +LECO ایجاد بستری برای خرید انبوهی مشتریان است تا از این رهگذر کالاهای پرمصرف با قیمت مناسب تری در اختیار آنها قرار گیرد.

این موضوع به نوع محصول و نوع استقبال مخاطبات بستگی دارد. همچنین گاهی بسته به مناسبتی خاص است و متناسب با زمان آن تعیین می شود. بنابراین برای محصولات مختلف متفاوت است.